Нова можливість для аграріїв: Уряд полегшив отримання фінансової підтримки

Уряд України 27 грудня ухвалив важливе рішення щодо фінансової підтримки сільського господарства. Згідно з новою постановою, удосконалено порядки реалізації програм «Доступні кредити 5-7-9%», «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» та «Доступний факторинг».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінфін.

Передусім знято обмеження в отриманні державної підтримки для підприємців:

  • які перереєструвалися на підконтрольну територію України, але не мають змоги релокації бізнесу, проте своєчасно виконують зобов’язання за кредитними договорами та сплачують податки, збори і обов’язкові платежі до держбюджету України;
  • які зареєстровані, зокрема, на територіях Херсонської (у тому числі місто Херсон), Миколаївської та Дніпропетровської областей, для яких вже визначена дата завершення бойових дій та тимчасової окупації, але дата ще не внесена до Переліку територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

Також у рамках виконання угод з Міжнародним валютним фондом (МВФ), уряд спрямовує програму «5-7-9%» на мікро, малі та середні підприємства. Цю програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), єдиним учасником якого є Уряд України в особі Мінфіну, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *