Нова серія XERION 12 від CLAAS отримує три нагороди

Нова серія XERION 12 від CLAAS отримує потрійну нагороду: Трактори, які були представлені влітку 2023 року, отримали нагороди «Трактор року 2024» та «Сільськогосподарська машина 2024» (категорія великих тракторів), а тепер були відзначені нагородою AE50 в США.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз CLAAS.

Програма AE50 Awards Американського товариства сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE) щорічно відзначає 50 продуктів, які демонструють найвищий рівень інновацій, значний технічний прогрес і вплив на ринок. Разом з шістьма іншими машинами і технологіями CLAAS – TRION 740, CEMOS для тракторів, DISCO 9700 RC AUTO SWATHER, подвійний роликовий привод для DISCO 3600 FRC, VARIANT SMART DENSITY і нова система обмотування сіткою VARIANT – новий великий трактор XERION 12 також був відзначений нагородою.

«Ми дуже раді, що нашу нову серію XERION 12 було відзначено нагородою AE50, – підкреслює Johannes Weisbrodt, старший віце-президент підрозділу тракторних систем. «Після двох високих нагород на виставці Agritechnica ця нагорода є ще одним чудовим підтвердженням роботи нашої команди розробників XERION та її багаторічної праці, а також підкреслює інноваційний підхід до серії з численними функціями, які є унікальними в цьому класі продуктивності».

Протягом шести років досліджень і розробок нова серія XERION 12 інтенсивно тестувалася на північноамериканських і європейських фермах у різних сферах застосування.

Такі інновації, як концепція низьких обертів двигуна 2.0, надійна і проста у використанні безступінчаста трансмісія CMATIC, максимальна швидкість 40 км/год для TERRA TRAC і 50 км/год для TRAC, потужна низькообертова робоча гідравліка, простора кабіна з безперешкодним круговим оглядом і чотириточковою підвіскою кабіни, а також нові амортизовані гусеничні приводи TERRA TRAC, покликані зробити роботу фермерів ще більш ефективною, продуктивною, прибутковою і комфортною.

Завдяки міцній центральній рамі з двома керованими осями унікальна концепція XERION забезпечує неперевершену точність керування, надзвичайну стійкість та збалансований розподіл ваги для безкомпромісного зчеплення та максимального захисту ґрунту. 

Серія XERION 12 включає моделі 12.590 та 12.650, які доступні у версії TERRA TRAC з трикутними гусеничними приводами, а на деяких ринках – у версії TRAC з найбільшою доступною комбінацією здвоєних коліс для чотириколісних тракторів. Основні регіони збуту – Північна Америка, Європа, Австралія та Південна Америка.

Переможці будуть представлені на конференції з технологій сільськогосподарського обладнання ASABE з 11 по 14 лютого в Луїсвіллі, штат Кентуккі (США).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *