Новий штригель від LEMKEN сховає всі нерівності

LEMKEN штригель Thulit на гребеневих культурах

LEMKEN вперш презентує прополювальну штригельну борону Thulit, чим доповнює свою лінійку техніки для механічної боротьби з бур’янами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз LEMKEN.

Під час розробки виробник дистанціювався від відомих прикладів та представив новий концепт чотирибалкового восьмирядного зубового штригеля. Замість складної комбінації пружин в новому агрегаті використано інноваційну гідравлічну систему регулювання притиску зубців, що гарантує рівномірний розподіл тиску по всій ширині захвату агрегату. Тиск можна безступінчасто регулювати під час роботи з навантаженням до 5 кг. Таким чином Thulit добре справляється з роботою на чутливих стадіях розвитку рослин.

Зубці розташовані з поздовжнім інтервалом 31,25 мм, чим гарантують роботу без забивання. Стабільна, точна опора зубців, що не обслуговується, слугує для оптимального відділення небажаної рослинності. Проста система швидкої заміни зубців значно полегшує роботу. Завдяки точній та сталій адаптації до рельєфу з незмінним притиском штригелів Thulit пропонує універсальне використання як на дуже нерівних площах, так і на гребеневих культурах. Його кліренс є достатньо великим і, оскільки він не використовує звичні пружини, застрягання рослинних решток під рамою є виключеним. Гнучка гідравлічна система дозволяє керувати окремими секціями (Section Control), щоб уникнути багаторазового обробітку. 

В розробці конструкції рами основну роль грав фактор зменшення ваги. Тому кількість рухомих деталей, в порівнянні з подібними моделями, було значно зменшено, завдяки чому штригель може використовуватись також із тракторами із меншою підіймальною силою навіски. Оператор під час роботи має вільний огляд всієї борони і там самим контролює робочий процес. В транспортне положення зубці складаються автоматично, чим забезпечують високий рівень безпеки. 

Штригель Thulit буде доступний з весни 2024 в обмеженій кількості з шириною захвату шість та дев’ять метрів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *