Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Обмежень імпорту добрив в Україну не буде, — повідомив голова Держгеокадастру | ► КОППСТ

Обмежень імпорту добрив в Україну не буде, — повідомив голова Держгеокадастру

Роман Лещенко

Голова Держгеокадастру, екс-уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко зазначає, що президент України Володимир Зеленський вважає недоцільним обмеження імпорту добрив в Україну.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на interfax.

«Важлива новина для аграріїв — обмежень імпорту добрив не буде. Сьогодні розмовляв із президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, представниками уряду і парламенту щодо звернення представників аграрного бізнесу.

Підприємців непокоїло питання можливого розгляду впровадження квот на імпорт азотних, азотно-фосфорних і комплексних добрив в Україну протягом наступних трьох років. Вони висловили занепокоєння, що ухвалення такого рішення може призвести до необґрунтованого перевищення внутрішніх цін на добрива над світовими, і як наслідок — додаткових збитків українських сільгоспвиробників», — розповів він.

За його словами, вислухавши думку аграріїв і позицію уряду, президент Зеленський заявив, що з урахуванням стану ринку квотування імпорту мінеральних добрив із країн-торговельних партнерів України є недоцільним.

«Дослівно президент сказав наступне: «Я вважаю, що в тих обставинах, які склалися на ринку добрив, не потрібно обмежувати їхній імпорт. Аграрії мають отримати більше добрив і розвивати сільськогосподарський потенціал України. Тому що це наша продовольча безпека», — зазначив Лещенко.

Голова Держгеокадастру вважає, що таке рішення правильне і допоможе українським аграріям у нинішніх умовах досягти високих показників урожайності.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *