Обмін досвідом, приємні зустрічі та цікаве спілкування: у Києві відбулася бізнес-конференція OkAgro

У останній день осені, 30 листопада, OkAgro вчетверте зібрала представників агробізнесу з усієї України. 500 керівників та власників агропідприємств відвідали захід, зустрілися з колегами та партнерами, обмінювалися досвідом, спілкувалися у неформальній обстановці.

Серед спікерів — 20 аграріїв розповіли про свої здобутки та помилки, яких допускалися в роботі. Говорили про систематизацію бізнесу, налаштування бізнес-процесів, скорочення витрат, інвестиції в господарство, підіймали кадрові питання та окреслили шляхи виходу з кризи.

Настрій у присутніх гостей та експертів був чудовий. Більшість налаштовані позитивно на сезон–2024. Редакція журналу «Пропозиція» відвідала бізнес-конференцію OkAgro і поспілкувалася з фермерами. Так, очільник ТОВ «Єдність», що на Черкащині, Владислав Крутій зазначив:

«Жалітися нам нічого. Ми працюємо у складних реаліях сьогодення не зважаючи ні на що! Звичайно, важко, але ми справляємося з викликами. Наше господарство обробляє понад 1500 га землі, сіємо зернові, бобові, олійні, овочеві та баштанні культури і дивимося на їхнє виробництво з перспективою. Також маємо свиней. Землі у нас, можна сказати, «золоті», тому врожаї збираємо хороші. Кукурудзи, наприклад, вдалося зібрати в середньому 13 т/га, і це вже сухого зерна! Значні перспективи нам дає пшениця, прогнозуємо, що озимина чудово перезимує і покаже гарний результат в наступному сезоні. Ми працюємо за технологією Strip-Till, вносимо добрива, ЗЗР як годиться, обираємо тільки оригінальні препарати відомих компаній, це стосується і насіння. Гібриди сіємо оригінальні, ті, які підходять для нашого регіону і дають хороші врожаї. Ми досліджуємо насіння на наших демоділянках разом із представниками насіннєвих компаній. Експортуємо продукцію самостійно, автотранспортом. Раніше возили через Румунію, цьогоріч ще не експортували, будемо дивитися по ситуації. Тож, працюємо далі. Такі заходи як OkAgro нам подобаються, тут можна дізнатися багато цікавого, поспілкуватися з колегами, партнерами, знайти однодумців, познайомитися з цікавими людьми. Тому, дякую організаторам за подію».

В рамках конференції відомі виробники насіння, добрив, техніки, продукції для тваринництва тощо, а також компанії-дистриб’ютори презентували свою продукцію та розробки на стендах (така собі невеличка виставка).

Крім того, протягом заходу відбувалася художня виставка ART OF FARMING і усі присутні могли насолодитися роботами українських митців, присвячених сільському господарству. Картини були створені спеціально для події OkAgro. Охочі змогли навіть взяти участь у аукціонах, які проводили організатори в перервах між виступами спікерів, та придбати витвори мистецтва для себе або в подарунок.

В майбутньому команда OkAgro продовжить свою роботу і залучатиме ще більше експертів, фермерів та гостей до відповідних заходів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *