У 2022 році світовий ринок нематоцидів оцінюється в 1,9 мільярда доларів США. Очікується, що до 2027 року він досягне 3 мільярдів доларів США, зафіксувавши CAGR 9,9% протягом прогнозованого періоду.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agropages.com.
За оцінками, у регіоні Північної Америки CAGR становитиме 9,4% протягом прогнозованого періоду
Прогнозується, що північноамериканський ринок буде керувати світовим ринком нематоцидів протягом прогнозованого періоду через зменшення площі орних земель і зростання потреби в продуктах харчування.
Очікується, що використання нових сільськогосподарських методів також збільшить попит на нематоциди в цьому регіоні.
Ринок розшириться протягом прогнозованого періоду в результаті збільшення глобального попиту на нематоди, отримані з біологічних джерел, і збільшення зараження нематодами посівів. Зростаючий міжнародний попит на такі культури, як соя та кукурудза, збільшив сферу використання нематоцидів у Північній Америці.
Азіатсько-Тихоокеанський регіон мав найшвидше зростаючу ринкову частку – 23,3% у 2021 році, і прогнозується, що CAGR зростатиме на 6,8% протягом прогнозованого періоду. Сприятлива сільськогосподарська політика, що стосується продовольчої безпеки, гігієни та якості, розширила застосування нематоцидів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. У таких країнах, як США, крапельне зрошення широко поширене. Це підвищило ефективність доставки нематоцидів через сільськогосподарські поля, на яких вирощують такі культури, як соя та кукурудза.
Очікується, що сегмент фруктів і овочів зросте з найвищим CAGR 10,7% протягом прогнозованого періоду
Фрукти та овочі є високоцінними культурами, які вирощуються у великих масштабах у теплицях і відкритих грядках. У зв’язку зі збільшенням зараження нематодами багатьох товарів, включаючи моркву, картоплю та помідори, овочевий сегмент наразі займає більшу частку ринку.
Уражені нематодами коренеплоди пошкоджуються і деформуються, що знижує якість і врожайність продукції. Також нематоди посилюють негативну дію бактерій і грибків. Тому нематоциди використовують овочівники для боротьби з глистами та запобігання втратам врожаю.
Прогнозується, що потреба в біологічних нематоцидах зросте в найближчі роки, оскільки фермери все більше хочуть вирощувати органічні фрукти, овочі та злаки.
Джерело: propozitsiya.com