Главная / АГРОНОВИНИ / Озимий соняшник в Україні: міф чи реальність?

Озимий соняшник в Україні: міф чи реальність?

ПСП «Дмитрівка» (Миколаївська обл.) має намір в експериментальних цілях провести сівбу соняшнику в зиму. Про це йдеться в матеріалах АгроЕкспедіціі-2019 «Технологія вирощування соняшнику на Півдні». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Ми постійно експериментуємо. Цього року будемо пробувати зі звичайного соняшнику зробити «озимий». Мається на увазі, що проведемо сівбу 2 га ближче до зими, коли середня температура не буде перевищувати 5оC. Взимку насіння лежать в грунті, а навесні завдяки цьому у нас будуть розв’язані руки, з’явиться більше часу. До того ж культура отримає весняну вологу», — розповів головний агроном підприємства Сергій Шипов.

За його словами, в останні роки в регіоні, як і всюди, активно змінюється клімат, тому тут намагаються всіляко утримати врожайності та навіть збільшувати їх.

У ПСП «Дмитрівка» основу сівозміни складають озимі культури. Загальний Зембанк підприємства становить 3,5 тис. га.

Під урожай-2020 на компанії пшеницею планують засіяти 1,2 тис. га, ріпаком — 500 га, ячменем — 500 га. Крім озимих, 240 га відведено під горох та 700 га — під соняшник.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна різко збільшила виручку від експорту волоських горіхів нового врожаю

Новий урожай волоського горіха українського виробництва виявився вищим за попередні очікування ринку, що вже позитивно ...

David Montgomery Womens Jersey