Главная / АГРОНОВИНИ / Озимий соняшник в Україні: міф чи реальність?

Озимий соняшник в Україні: міф чи реальність?

ПСП «Дмитрівка» (Миколаївська обл.) має намір в експериментальних цілях провести сівбу соняшнику в зиму. Про це йдеться в матеріалах АгроЕкспедіціі-2019 «Технологія вирощування соняшнику на Півдні». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Ми постійно експериментуємо. Цього року будемо пробувати зі звичайного соняшнику зробити «озимий». Мається на увазі, що проведемо сівбу 2 га ближче до зими, коли середня температура не буде перевищувати 5оC. Взимку насіння лежать в грунті, а навесні завдяки цьому у нас будуть розв’язані руки, з’явиться більше часу. До того ж культура отримає весняну вологу», — розповів головний агроном підприємства Сергій Шипов.

За його словами, в останні роки в регіоні, як і всюди, активно змінюється клімат, тому тут намагаються всіляко утримати врожайності та навіть збільшувати їх.

У ПСП «Дмитрівка» основу сівозміни складають озимі культури. Загальний Зембанк підприємства становить 3,5 тис. га.

Під урожай-2020 на компанії пшеницею планують засіяти 1,2 тис. га, ріпаком — 500 га, ячменем — 500 га. Крім озимих, 240 га відведено під горох та 700 га — під соняшник.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey