Світовий лідер з виробництва екологічного пакування та паперу – австрійська група Mondi зі швейцарським виробником пакувального обладнання ATS-Tanner розробили інноваційну паперову стрічку для групового пакування продукції, за допомогою якої можна спакувати кілька продуктів в один набір. Така стрічка може витримати вагу до 20 кг і з успіхом використана для пакування фруктів і овочів, а також інших споживчих товарів. Як очікується, це дасть змогу скоротити кількість пластику, використовуваного в упаковці продукції.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.
ATS-Tanner використовує крафт-папір Advantage MF SpringPack від Mondi та перетворює його на стрічку, додаючи функціональний бар’єр з обох сторін паперу. Потім папір запечатується за допомогою ультразвуку, що усуває необхідність у використанні клею. Це забезпечує збереження продукції при мінімальній упаковці, скорочуючи кількість відходів і забезпечуючи тим самим економічно ефективне рішення. Компанія ATS-Tanner продає ці стрічки під торговою маркою TruePaper.
Міцність крафт-паперу Mondi дає змогу витримати вагу до 20 кг, що робить стрічку ідеальною для пакування фруктів і овочів, а також групових упаковок пляшок та інших споживчих товарів. Папір забезпечує чудові результати друку, що дає змогу донести до кінцевого споживача інформацію про бренд, продукт, повернення та відповідальне поводження з відходами.
Крафт-папір Mondi, що використовується для виготовлення паперової стрічки, виробляється з поновлюваних і сертифікованих матеріалів. Він може бути перероблений в наявних потоках вторинної переробки паперу в усій Європі, навіть за дотримання встановленого в Німеччині співвідношення 95/5.
«Ми випробували папір різного виду і якості, саме крафт-папір Mondi має необхідну міцність, щоб замінити пластикову упаковку такою паперовою стрічкою. TruePaper – це ресурсоощадне рішення, яке залежно від використовуваної обв’язувальної машини може обгортати набір продуктів загальним розміром до 1300×500 мм і зручно зберігати. Використання паперу замість пластику – не єдина перевага: ультразвукова обв’язувальна машина ATS-Tanner споживає на 98% менше енергії, ніж для пакування аналогічного за розміром вантажу за допомогою термозбіжної пакувальної машини», – пояснив Серж Таннер (Serge Tanner), власник і CEO компанії ATS-Tanner.
Джерело: propozitsiya.com