Перший учасник програми «єРобота» з будівництва теплиць отримає 7 млн грн

Першим учасником урядової програми «єРобота» зі створення або розвитку теплиць стало агропідприємство із Дніпропетровщини. Мінагрополітики погодило грант на суму 7 млн грн, площа на якій зводитиметься теплиця складає 1,6 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.gov.ua.

Нагадуємо, що за умовами програми, гранти надаються на будівництво однієї модульної теплиці орієнтовною площею 2 гектари (від 1,6 до 2,4 га) відповідно до типового проекту.

Кількість створених робочих місць має бути не менше 14 на 1 га. 

Заявка на створення теплиць повинна містити проект модульної теплиці.

Гранти надаються за умови співфінансування з отримувачем у такому співвідношенні для першої 1000 заявок: не більше 70 % (але не більше 7 млн грн) вартості проекту будівництва модульної теплиці — за рахунок грантів, не менше 30 % — за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних). Для всіх наступних заявок за рахунок грантів — не більше 50 % (але не більше 5 млн грн) вартості проекту будівництва модульної теплиці, за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних) — не менше 50 %.

Кошти отримує лише один отримувач з урахуванням пов’язаних із ним осіб. Термін реалізації проектів не має перевищувати 12 місяців із дня відкриття рахунку в банку.

Реалізацію проекту будівництва модульної теплиці учасник повинен здійснювати на землях, право власності та/або користування на які підтверджено належними правовстановлювальними документами на строк не менше семи років.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *