Підприємствам, які визначені важливими для економіки, необхідно підтвердити статус

До уваги підприємств, установ та організацій, які наказами Мінагрополітики визначені критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Пунктом 8 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період визначено, що підтвердження статусу критично важливого підприємства здійснюється не рідше ніж один раз на рік.

З урахуванням зазначеного та зважаючи на закінчення звітного (IV) кварталу, пропонується підприємствам, установам, організаціям, у разі відповідності трьом і більше критеріям, затверджених Постановою, для підтвердження зазначеного статусу подавати відповідний пакет документів починаючи з 01 січня 2024 року, але не раніше ніж за 45 днів до закінчення терміну дії чинного наказу за підприємством.

Довідково: Підприємство для підтвердження статусу критично важливого для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період подає відповідну заяву до Мінагрополітики через ДАР, до якої додаються копії підтвердних документів та інформація, зазначені у пункті 5 Порядку та критеріїв.

Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *