Південна Корея передала Україні 10 машин для розмінування сільськогосподарських земель

Всебічна підтримка міжнародними партнерами сільського господарства України в умовах війни допомагає забезпечувати продовольчу безпеку країни та світу. Так, нещодавно уряд Республіки Корея передав Державній службі України з надзвичайних ситуацій в якості гуманітарної допомоги 10 машин для розмінування виробництва хорватської компанії «DOK-ING».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

Техніку Україна отримала в якості гуманітарної допомоги. Машини планують розподілити між підрозділами Держслужби України з надзвичайних ситуацій та застосувати в гуманітарному розмінуванні земель, звільнених від російських окупантів.

Також, за даними Мінекономіки станом на 15 грудня з початку року було обстежено 268,6 тис. га земель сільськогосподарського призначення з близько 470 тис. га, запланованих до першочергового обстеження та розмінування. З них близько 205 тис. га повернуто в експлуатацію. За минулий тиждень було обстежено понад 5 тис. га. Найбільше – 3,8 тис. га – в Херсонській області.

В рамках гуманітарного розмінування піротехніки – підрозділи ДСНС, ДССТ, неурядові оператори протимінної діяльності демонструють дуже гарні результати. Навіть взимку, коли погода не дуже сприяє роботі у полях, щотижня обстежується від 3 до 5 тисяч гектарів сільськогосподарських земель.

Зазначається, що Уряд України та міжнародні партнери постійно працюють над посиленням спроможностей операторів та стратегічним плануванням роботи усіх дотичних сторін в сфері протимінної діяльності на найближчі 10 років аби повернути у безпечне використання до 80% територій країни, які нині вважаються потенційно забрудненими.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *