Главная / АГРОНОВИНИ / При скороченні обсягів відвантажень доходи українських експортерів борошна ростуть

При скороченні обсягів відвантажень доходи українських експортерів борошна ростуть

У першому півріччі 2019 року обсяги українського експорту пшеничного і житнього борошна зменшилися, тоді як її вартість зросла. Про це 25 липня повідомила прес-служба Української аграрної конфедерації. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Так, згідно з даними офіційної статистики, за вказаний період з України було експортовано 177 тис. тон борошна, що на 3,5% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (183,5 тис. Тонн), і на 10,7% — з 2017 р (198,4 тис. тонн). На думку експертів УАК, причиною цього стало загальне зниження обсягів виробництва борошна в країні, у відповідь на зменшення кількості споживання хліба, а також негативну демографічну ситуацію в Україні.

При цьому, в вартісному вираженні експортна ситуація на ринку пшеничного і житнього борошна поліпшується. У період з січня по червень п. Р дохід від реалізації борошна виріс на 14,6% до $ 47,3 млн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і на 14,08% відповідно до показників першого півріччя 2017 р Основними покупцями за звітний період стали Китай ($ 6,2 млн.), ОАЕ ($ 9,8 млн.) і Сінгапур ($ 5,4 млн.).

Крім того, наголошується, що пшеничного і житнього борошна Україна за звітний період імпортувала на $ 506 тис., Що на 49,4% менше аналогічного показника минулого року ($ 1 млн.). Найбільше борошна було завезено з Італії ($ 329 тис.), Білорусі ($ 55 тис.) І Росії ($ 39 тис.). Падіння імпорту також сприяло погіршення споживчого попиту на українському ринку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні виробництво зерна в 2020 році може скласти близько 73 млн тонн — ІА «АПК-Інформ»

З урахуванням офіційних даних щодо посівних площ під культурами і оперативних даних із урожайності зібраних ...

David Montgomery Womens Jersey