Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
При скороченні обсягів відвантажень доходи українських експортерів борошна ростуть | ► КОППСТ

При скороченні обсягів відвантажень доходи українських експортерів борошна ростуть

У першому півріччі 2019 року обсяги українського експорту пшеничного і житнього борошна зменшилися, тоді як її вартість зросла. Про це 25 липня повідомила прес-служба Української аграрної конфедерації. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Так, згідно з даними офіційної статистики, за вказаний період з України було експортовано 177 тис. тон борошна, що на 3,5% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (183,5 тис. Тонн), і на 10,7% – з 2017 р (198,4 тис. тонн). На думку експертів УАК, причиною цього стало загальне зниження обсягів виробництва борошна в країні, у відповідь на зменшення кількості споживання хліба, а також негативну демографічну ситуацію в Україні.

При цьому, в вартісному вираженні експортна ситуація на ринку пшеничного і житнього борошна поліпшується. У період з січня по червень п. Р дохід від реалізації борошна виріс на 14,6% до $ 47,3 млн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і на 14,08% відповідно до показників першого півріччя 2017 р Основними покупцями за звітний період стали Китай ($ 6,2 млн.), ОАЕ ($ 9,8 млн.) і Сінгапур ($ 5,4 млн.).

Крім того, наголошується, що пшеничного і житнього борошна Україна за звітний період імпортувала на $ 506 тис., Що на 49,4% менше аналогічного показника минулого року ($ 1 млн.). Найбільше борошна було завезено з Італії ($ 329 тис.), Білорусі ($ 55 тис.) І Росії ($ 39 тис.). Падіння імпорту також сприяло погіршення споживчого попиту на українському ринку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *