Главная / АГРОНОВИНИ / «Прометей» купив елеватори в Дніпропетровській області

«Прометей» купив елеватори в Дніпропетровській області

Група компаній «Прометей» завершила угоду про придбанню елеваторів в Дніпропетровській області: в м. Апостолове, а також на базі станцій Жовтокам’янка і Ток Апостолівського району, орієнтовною ринковою вартістю $5 млн. Про це 19 липня повідомила прес-служба компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Новопридбані елеватори мають вигідне розташування, але на даний момент оборотність комплексів дуже низька. Команда фахівців компанії вже активно розробляє стратегію по запуску потужностей в повну силу. Протягом року, максимум двох плануємо забезпечити один повноцінний оборот», — прокоментував керівник ДК «Прометей» Рафаель Гороян.

З придбанням нових активів елеваторний арсенал компанії «Прометей» збільшився до 23 комплексів, а загальна накопичувальна ємність зерносховищ перевищила 1,2 млн. тон.

Елеватор Апостолове-Агро розташований в м. Апостолове і являє собою комплекс з вертикального бетонного силосу та 10 сховищ підлогового типу, загальною накопичувальною потужністю 45 тис. тон. Є можливість одночасного зберігання до 6 видів культур.

Апостолове-Агро (Ток) лінійний комплекс, розташований на станції Ток, Апостолівського району, в складі якого шість складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної потужністю 15 тис. тон. Можливість одночасного зберігання до 4 видів культур.

Апостолове-Агро (Жовте) лінійний комплекс, розташований на ст. Жовтокам’янка, Апостолівського району, має в розпорядженні шість складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної потужністю 15 тис. тон. Є можливість одночасного зберігання до 4 видів культур.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey