Главная / АГРОНОВИНИ / Пропозиція помідорів на півдні України різко знизилася, а ціни зросли

Пропозиція помідорів на півдні України різко знизилася, а ціни зросли

За звичайний червоний круглий томат — найдешевшу позицію серед помідорів для свіжого ринку, можна виручити у середньому 27-30 грн/кг ($1,0-1,1).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

За інформацією аналітиків, на цьому тижні спостерігається скорочення пропозиції тепличних томатів у південних регіонах України. При цьому попит на них залишається високим, що провокує зростання цін.

Високим попитом користується рожевий помідор, за який зараз уже дають до 35 грн/кг ($1,3 за кг) при реалізації дрібним оптом. За звичайний червоний круглий томат — найдешевшу позицію серед помідорів для свіжого ринку, можна виручити у середньому 27-30 грн/кг ($1,0-1,1).

Помідори жовті купують приблизно за тією ж ціною, що і рожеві, і навіть трохи дешевше, а за томати-черрі в середньому платять 45-50 грн/кг ($1,6-1,8).

Відзначимо, що на ринку вже є й ґрунтовий помідор, однак ціни на нього значно нижче. Оптові покупці мало цікавляться ґрунтовими помідорами, оскільки вони розуміють, що ризик псування такої продукції набагато вище. Тому ціни на ґрунтовій помідор у середньому в два рази нижче, ніж на продукцію закритого ґрунту.

У продажу присутній як «помідор салатний» для свіжого ринку, так і помідор «сливка» для консервації. Ціни на обидві ці позиції приблизно збігаються.

Таким чином, ціни на помідори в Україні в середині літа залишаються порівняно високими — вони вище, ніж в інших країнах регіону, крім Росії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Капінвестиції в український агросектор впали до рівня 2009 року

Капітальні інвестиції в сільське, лісове і рибне господарство у 2020 році скоротилися на 45,3% в ...

David Montgomery Womens Jersey