Провідну грузинську виноробну компанію внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Експорт вина з Грузії до росії в першому кварталі 2023 року зросло на 49%. Через це Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло провідну грузинську групу виноробних  компаній Bolero до переліку міжнародних спонсорів війни. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на НАЗК.

До об’єднаної групи  виноробних підприємств входять: Bolero & Company Ltd, GVMT GROUP LLC та GRUZVINPROM LLC. Єдиним бенефіціаром компаній є Карічашвілі Вахтанг, який має російське громадянство. Разом ці компанії, у період з січня 2022 року по жовтень 2023 року, експортували своїх товарів до росії на понад 68 млн дол. США. Спільно підприємства групи переробляють більше половини винограду, вирощуваного в Грузії.

У фінансовому звіті Bolero & Company Ltd  йдеться про те, що значна частина доходу компанії формується за рахунок реалізації продукції на російському ринку. Також, попри повномасштабне вторгнення рф в Україну, керівництво компанії вважає, що війна не вплинула і не матиме суттєвого впливу на їх операційну діяльність найближчим часом.

Читайте також: Грузія збільшила імпорт лохини з України, та збільшила її експорт до росії.

Група компаній Bolero також активно співпрацює з компаніями, які пов’язані з підсанкційними росіянами. 

Хоч Грузія у 2008 році сама стала жертвою російської агресії, деякі грузинські компанії, забуваючи історію, продовжують активно співпрацювати з рф.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *