Re:farm запрошує на конференцію

Вже 16 лютого у Львові відбудеться конференція Re:farm яка, ймовірно, стане найбільшим заходом для спеціалістів в агро в Україні. Поки останні учасники подають заявки, спікери закінчують підготовку презентацій, а організатори  фінішують з приготуванням локації ми зібрали для вас повний гід по події в одному тексті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Re:farm.

Більше 800 учасників

Саме стільки організатори очікують бачити на конференції в цьому році. Серед них керівники господарств, спеціалісти агрохолдингів, агрономи, інженери, директори з виробництва, а також технічні спеціалісти агро-компаній, що надають послуги аграріям. Не зважаючи на те, що захід відбудеться у Львові — на нього зʼїдуться учасники з усієї України.

Чотири тематичних потоки

В день конференції працюватимуть 3 сцени на яких спікери виступатимуть паралельно в 4 тематичних потоках. Все це для того щоб учасники конференції могли обрати для себе самі ті теми, які їх цікавлять і провести насичений день, слухаючи спікерів.

На сцені «Технології» експерти з живлення, захисту рослин, ділитимуться технологіями, які допоможуть протистояти викликам сезону 2023 року. Фермери розкажуть як оптимізували технологічну карту та перебудували сівозміну. ТОП-спікер потоку — Володимир Мірненко з інтригуючою темою «Як кинути палити або принципи доказової агрономії».

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

  • 15:40-16:00 Володимир Мірненко, бренд-менеджер Pottinger «Як кинути палити або основи доказової агрономії»
  • 18:20-18:40 Юрій Мрук, NEXAT «Трактор потужністю 1100 кс з нульовим ущільненням грунту»

На потоці «Точне землеробство» увага буде зосереджена на технологіях диференційованого внесення добрив та посіву — як можливості перерозподілити ресурси на продуктивних і непродуктивних ділянках поля. Спікери, які тестували ці технології на господарствах поділяться результатами таких дослідів на різних культурах та розкажуть скільки дійсно можна оптимізувати витрат таким шляхом. Серед цікавих тем — агрономічний моніторинг, використання цифрових платформ, а також майстер-клас зі скаутингу.

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

  • 11:50-12:30 Корнієнко Євген, Контінентал Фармерс Груп «Агрономічний моніторинг в КФГ: які питаня вирішує і як виконується»
  • 14:30-15:00 Богдан Кривіцький, ІМК «Дифвнесення: що варто робити, а що ні. Досвід ІМК»
  • 15:00-15:30 Ващенко Валерія, Zemlerob «Принципи формування і управління зонами продуктивності»

Про розбудову підприємства та налаштування виробничих процесів будуть говорити спікери потоку «Виробництво». Як працювати та продовжувати розвиватись господарству під час війни чи варто інвестувати у парк техніки — на ці питання дадуть відповідь керівники агрокомпаній. Не оминуть і тему нішевих культур. Цьому буде присвячена панельна дискусія, в якій візьмуть участь виробники альтернативної аграрної продукції.

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

  • 12:40-13:00 Андрій Дмитрієв, Lean Institute, «Lean як спосіб підвищення ефективності агробізнесу»
  • 17:20-17:40 Григорій Плічко, ФГ «Альтаїр» «Як вижити та продовжити розвиватися господарству під час війни»
  • 17:40-18:00 Григорій Мельничук, Агрофірма «Чумак» «Агробізнес очима молодого керівника: досвід управління з нуля»

Цікавим для керівників агрокомпаній стане тематичний поток «Бізнес» на якому виступатимуть з темами про управління фінансами, інвестиції, фарм-менеджмент системи та управління земельним банком.

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

  • 16:40-17:00 Максим Талько, ТОВ «Жива Нива» «Як зібрати, оптимізувати та управляти земельним банком. Досвід ТОВ «Жива Нива»
  • 18:00-18:30 Богдан Лукіянчук, GROWEX «Як додатково заробити 110 млн грн за рік без інвестицій»

Спікери — експерти та аграрії з усієї України

Географія спікерів вражає — виступатимуть не тільки експерти з України, а також з Литви, США та Канади. Топові спікери цього року — це Андрій Дмитрієв з Lean Institute, Микола Монашок з ПП «Мюнт», Джонатан Лундгрен з Blue Dasher Farm, а також Микола Гордієнко ТОВ «Агріко Україна».

Виставка технологічних компаній

На виставці будуть представлені стенди 30 технологічних компаній, серед яких компанія Землероб, яка надає послуги з точного землеробства та агрохімічного дослідження грунтів і виступила Титульним

Спонсором конференції, компанія GRECO GROUP — Генеральний Спонсор, компанія Агросем — спонсор потоку «Технології».

Не тільки знання, а й спілкування

Традиційно, конференція завершиться дружньою вечерею зі спікерами та учасниками заходу. Цього разу, вечеря відбудеться на території !Festrepublic у Львівській Реберні, а розважатиме учасників автентичний львівський бенд.

Реєстрація на конференцію все ще відкрита, процес займе у вас лічені хвилини, а вражень та ідей вистачить на цілий рік. Для цього вам необхідно перейти за посиланням http://bit.ly/3jlXfvJ та обрати необхідний тип квитка (STANDARD і PREMIUM). Детальніше про тематичні потоки, спікерів, вартості участі можна дізнатись на сайті конференції www.refarm.com.ua.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *