Главная / АГРОНОВИНИ / Російські санкції: поставки дизпалива і зрідженого газу в Україну різко знижені

Російські санкції: поставки дизпалива і зрідженого газу в Україну різко знижені

Міністерство економічного розвитку Російської Федерації видало дозволи на поставки російського дизельного палива і скрапленого газу в Україну в червні 2019 року, знизивши їх на 30-50% від поточного рівня. Про це enkorr повідомили обізнані джерела з оточення російських нафтових компаній «Роснефть» і «Лукойл». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

Погоджений на червень обсяг поставки ДТ становитиме 65 тис. т з яких «Роснефть» — 50 тис. т, «Лукойл» — 14,9 тис. т.

Щодо зрідженого газу червневий обсяг визначено на рівні 32 тис. т, з яких 20 тис. т «Роснефти» і 12 тис. т — «Лукойлу».

У той же час, за словами постачальників близьких до «Лукойлу», погоджені на червень поставки лукойлівського ресурсу становитимуть 20 тис. т за ДТ і 10 тис. т по ЗВГ.

«Поставки «Лукойлу» будуть знижені рівно на 33% від травневого рівня», — повідомило джерело, близьке до цієї компанії. Відсоток зменшення поставок ресурсу «Роснефти» поки невідомий, але виходячи з озвучених цифр, він може становити 50-75% від травневих обсягів.

Ще однією важливою зміною стало те, що відтепер обсяги поставок російських ДТ і ЗВГ в Україні будуть узгоджуватися Мінекономрозвитку РФ щомісяця. Раніше ж Федеральна служба з митного та експортного контролю затверджувала граничні обсяги експорту на рік.

За даними «Консалтингової групи А-95», в січні-квітні 2019 року середньомісячний імпорт ДТ з Росії становив 225 тис. т: 205 тис. т припадало на ресурс «Роснефти», 20 тис. т — на ресурс «Лукойлу».

Щомісячні поставки ЗВГ були на рівні 53,5, з яких газ «Роснефти» — 43 тис. т, «Лукойлу» — 10,5 тис. т.

Як повідомлялося, згідно з постановою уряду РФ від 18 квітня, постачання вугілля, нафти й нафтопродуктів в Україну з 1 червня цього року здійснюватимуться лише на підставі дозволів, виданих російським Мінекономрозвитку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У ОАЕ навчилися вирощувати овочі та фрукти без води та ґрунту

Вертикальне сільське господарство повинне вирішити проблему забезпечення овочами та фруктами населення Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) ...

David Montgomery Womens Jersey