Главная / АГРОНОВИНИ / Що спільного між комбайном та CRM

Що спільного між комбайном та CRM

CRM-система — це вже давно не просто база даних клієнтів. Сучасна CRM — це цілий набір інструментів для організації роботи продажів у компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

CRM-система повинна накопичувати і зберігати всю інформацію про клієнтів компанії, вміти з ними взаємодіяти (бажано ще й без участі людини), сегментувати їх для максимальної персоналізації і надання максимально підходящі пропозиції, давати можливість аналізувати і продажу і роботу співробітників відділу продажів.

Сучасна CRM — це вільне спілкування між співробітниками і їх спільна робота. Що ще повинна вміти сучасна CRM ви дізнаєтеся на IV щорічному Форумі «Агромаркетинг 2019» з доповіді директора компанії «Бітрікс24» Дмитра Суслова «Що спільного між комбайном і CRM?».

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії «ПроАгро Груп»:

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua

сайт події: http://www.proagro.com.ua/events/marketing2019/

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Розроблено технологію, яка забезпечує 100% запилення рослин

Розробка ізраїльського стартапу вже пройшла успішні випробовування на плодових насадженнях. Про це пише propozitsiya.com з ...

David Montgomery Womens Jersey