Сингента не скоротила жодного співробітника та оголосила найм нових

Сергій Клішин

З початку воєнного вторгнення на територію України компанія «Сингента» не скоротила жодного співробітника. Навпаки — оголосила найм додаткових працівників, необхідних для підтримки нової бізнес-моделі, розповів генеральний директор ТОВ «Сингента» Сергій Клішин.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ІА «Українські Новини».

«З другого дня війни ми шукали варіанти, як забезпечити колег роботою та знайти сенс для кожного. В дружній неформальній атмосфері ми роз’яснюємо, що відбувається в компанії та країні, як ми допомагаємо мобілізованим колегам», — ділиться Клішин.

Якщо у 2018 році «Сингента» забезпечувала робочими місцями 400 співробітників, то зараз — 650.

«Ми прагнемо, аби всі почувалися у безпеці. Продовжують дію впроваджені до війни заохочувальні програми, а у березні всі працівники отримали додатково 13-ту заробітну плату. Кожен співробітник знає, яке майбутнє ми хочемо створити і що для цього робимо», — додає гендиректор компанії.

За його словами, компанія розробила план дій, який передбачав евакуацію і підтримку працівників, ще до початку воєнних дій.

«Ми мали план А, В і С, але стався план D, якого у нас не було. Проте команда спрацювала ефективно. Ми допомогли евакуюватися 300 сім’ям співробітників та їхнім близьким», — додає топ-менеджер.

На даний час 70 працівників та 200+ членів їхніх сімей виїхали до країн ЄС, продовжуючи працювати дистанційно.

«Сингента» потурбувалася про те, щоб співробітники мали необхідні документи для використання корпоративних авто, засобів зв’язку й технічних можливостей для дистанційної роботи, комунікації та швидкого реагування.

Також, за словами Клішина, компанія зберегла всі умови програм медичного страхування і страхування життя для працівників та їхніх близьких, впровадила додаткову програму страхування для тих, хто за кордоном. На регулярній основі надає професійну психологічну підтримку.

«Створювати нову країну будуть ті, хто створює щось нове щодня. Ми працюємо задля досягнення високої якості життя, — говорить генеральний директор ТОВ «Сингента». — Це не тільки про людей, а й про життя рослин і тварин на полі, про життя ґрунту. Ми — частина екосистеми, яка повинна бути здоровою».

На його погляд, вплив суспільства на державу зараз величезний, як і вплив кожної конкретної людини на свою справу.

«Сукупність людей, які роблять свою справу на благо, зупинити неможливо. Ми маємо чудову нагоду створити нове майбутнє. Разом», — підсумував Сергій Клішин.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *