Тенденція зростання цін на моркву тимчасова, – аналітики

Підвищений попит у сегменті якісної моркви на українському ринку призвів до чергового подорожчання цієї продукції. Причиною збільшення попиту на дану продукцію виробники називають активізацію закупівельної діяльності з боку великих оптових компаній і роздрібних мереж напередодні Нового року, а також завершення реалізації даного коренеплоду з необладнаних сховищ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Наразі відвантаження моркви з місцевих господарств здійснюються по 10-14 грн/кг, що в середньому на 20% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами гравців ринку, зростанню цін сприяє помітне підвищення торговельної активності в сегменті якісної моркви. Повідомляють, що більшість господарств призупинили продажі цього коренеплоду в очікуванні ще більшого зростання цін і заклали основний обсяг урожаю на зберігання. До реалізації вони пропонують тільки надлишки, внаслідок чого пропозиція на ринку дещо обмежена.

Читайте також: Виробники «притримують» якісну капусту, очікуючи на підвищення цін.

Необхідно додати, що наразі морква в Україні все ж надходить у продаж у середньому на 31% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. Однак при цьому учасники ринку не виключають, що тенденція зростання цін може бути тимчасовим явищем. На їхню думку, подальше подорожчання може мотивувати фермерів почати розпродаж моркви зі сховищ, що призведе до збільшення поставок і, як результат, до зниження цін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *