Главная / АГРОНОВИНИ / Тепличні томати на українському ринку дешевшають вже майже місяць

Тепличні томати на українському ринку дешевшають вже майже місяць

На ринку тепличних овочів в Україні минулого тижня було зафіксовано цілу низку змін, повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації УПОА. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, ще тиждень тому фахівці відзначали, що на ринку тепличних овочів встановилися чіткі негативні цінові тенденції, які призвели до того, що ціни на огірки та томати зрівнялися із минулорічними показниками.

Але погодні умови знову внесли свої корективи в ціноутворення на ринку огірків в Україні. Причому, несприятливі погодні умови стосувалися тільки західних областей України, де ціни на огірки навіть зросли до показників 16-18 грн/кг. У той же час на півдні України при сприятливих погодних умовах пропозиція огірків на ринку дещо збільшилася, тому продукція з плівкових теплиць пропонувалася від 10 грн/кг.

На ринку томатів протягом звітного періоду аналітики не фіксували подібних змін, а пропозиція продукції продовжувала поступово збільшуватися. В результаті, четвертий тиждень поспіль на ринку тепличних томатів зберігалася тенденція зниження цін, підтримку якої також надавали поставки нових партій імпортного помідора з Туреччини та Польщі. Як наслідок, на кінець минулого тижня діапазон цін на томати в Україні перебував в межах 20-27 грн/кг, залежно від сорту, якості та обсягів партій.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні за перше півріччя виробництво сільгосппродукції скоротилося майже на 20%, — Мінекономіки

Виробництво продукції сільського господарства в Україні за

David Montgomery Womens Jersey