Главная / АГРОНОВИНИ / Трактор Valtra T 194 від Цеппелін Україна їде працювати в Полтавський ГЗК

Трактор Valtra T 194 від Цеппелін Україна їде працювати в Полтавський ГЗК

Трактори Valtra відрізняються надійністю та можуть працювати цілий рік і в будь-яких умовах експлуатації. Трактори можуть використовуватися для самих різних цілей, в залежності від цілей наших клієнтів. Valtra незамінні в лісогосподарських роботах, комунальній сфері, промисловості та сільському господарстві. Про це пише propozitsiya.com.

Ми зустрілися з представниками клієнта Полтавський ГЗК на виставці ІнтерАгро 2018, де з представником заводу Valtra Олексієм Кутіним безпосередньо біля виставкового трактора обговорили потреби клієнта і можливості заводу.

Виробник тракторів Valtra має індивідуальний підхід до комплектації та може запропонувати унікальні опції, здатні задовольнити запити будь-якого клієнта.

Неперевершена надійність в будь-яких умовах експлуатації — відмінна риса тракторів Valtra!

 

Клієнт відзначив високий рівень запиленості середовища експлуатації тракторів дрібнодисперсним і високообразівной пилом. Тому ми відразу ж запропонували опціональний фільтр-циклон повітрозабірника двигуна.

Даний фільтр-циклон дозволять додатково очищати повітря перед подачею в двигун, що дуже важливо в таких умовах. Цю опцію може запропонувати тільки Valtra, так як встановлюється вона в тюнинг-ательє Valtra Unlimited.

Завданням тракторів буде перевезення важких причепів, тому особливу увагу під час обговорення комплектації приділялася саме зчіпки для причепів.

Ми запропонували опцію гідравлічного гака Dromone, яка дуже рідко зустрічається на тракторах і інші бренди і дилери трактора не пропонують її зовсім!

Даний гідрогак може висуватися та опускатися гідравлічно і істотно полегшує зачеплення причепа. Також додатково трактор оснастили регульованою по висоті зчіпкою для причепа.

Полтавський ГЗК має дуже жорсткі вимоги до безпеки та комфорту робочого персоналу, тому була замовлена ​​опція комфортного сидіння пасажира з ременем безпеки! Далеко не всі трактора мають саме таке додаткове сидіння.

У базовій комплектації трактора оснащені компресором, і 2-х конрутнимі пневмогальмом причепа.

За бажанням клієнта на один з тракторів встановили комплект спарених передніх і задніх коліс

Другий трактор був оснащений переднім навішуванням з гідровиходамі для можливості установки відвалу.

Трактори відповідають вимогам клієнта за технічним оснащенням, безпекою та надійністю техніки.

Ми впевнені в фінській якості Valtra та довгих років продуктивної роботи тракторів при найжорсткіших умовах експлуатації.

І дякуємо Полтавський ГЗК за вибір надійної техніки та надійного партнера в особі компанії Цепелін Україна

Подальше обслуговування тракторів буде проводитися висококваліфікованими сервісними фахівцями Zeppelin.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна експортувала більшу частину виробленого меду

Україна за підсумками 2019 року збільшила експорт меду на 12,7% – до 55,6 тисячі тонн, ...

David Montgomery Womens Jersey