Трейдери прогнозують зростання цін на пшеницю

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 31 жовтня – 6 листопада.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку кукурудзи прослідковувалася волатильна динаміка цін і на завершення тижня закрилася зниженням. Вартість пшениці 2 і 3 класу намагалася укріплюватися на фоні термінових закупівель з боку покупців, проте все ж повернулася до попередніх рівнів.

«Ринок пшениці знаходиться у відносному стані спокою, про що свідчить відсутність значних цінових коливань. Трейдери сходяться на думці, що сезонні мінімуми для пшениці ймовірно встановлені, готуючи основу для поступового висхідного тренду. На олійному комплексі зростання експортних закупівель і залучення необхідних обсягів сировини для переробки сприяли зростанню показників», – зазначають аналітики УУБ.

Минулого тижня на світовому ринку спостерігалася розбіжність у даних сільськогосподарського сектору. У той час як ф’ючерси на соєві боби зазнали помітного підвищення, ціни на соєву олію зіткнулися з низхідним тиском на тлі тривалого зниження вартості сирої нафти, що відображає зміну динаміки енергетичного ринку.

«Ціни на пшеницю та кукурудзу залишалися відносно стійкими, демонструючи стабільність в умовах ринкових коливань. Сезон посіву в Бразилії розпочався за сприятливих погодних умов і якщо вони збережуться, це може призвести до значного збільшення виробництва в Південній Америці. Потенційний сплеск виробництва може суттєво вплинути на динаміку світової пропозиції», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *