В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 1 по 7 квітня.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.
Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.
Внутрішній ринок (Україна)
Минулого тижня продовжував утримуватися знижувальний ціновий тренд на ринку кукурудзи, відображаючи негативну динаміку експортного ринку. Внутрішня пропозиція також продовжувала чинити тиск на ціни, сприяючи їхньому зниженню.
«На ринку олійних, зокрема сої, тиждень відзначився різновекторними ціновими рухами, де переважала тенденція до зниження в умовах стриманої торговельної активності. На соняшник після продовження зниження на початку тижня через забезпеченість переробників сировиною, з середини періоду спостерігалося незначне зростання цін, підтримане підвищеним попитом та зростанням вартості соняшникової олії», – зазначають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (Chicago)
У понеділок, 7 квітня, ф’ючерси на кукурудзу та сою показали різноспрямовану динаміку, стабілізувавшись після падіння, спричиненого тарифними змінами в четвер і п’ятницю попереднього тижня.
«Як ключовий сільськогосподарський експорт Сполучених Штатів, соя найбільше постраждала минулого тижня, обвалившись більш ніж на 3% у п’ятницю після того, як Китай анонсував власні 34% мита на американський імпорт у відповідь на дії адміністрації Трампа», – додають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (Euronext)
У понеділок, 7 квітня, європейська пшениця досягла двотижневого максимуму, оскільки інвестори зважували шанси уникнути значних американських мит. Трейдери також аналізували наслідки повеней на Середньому Заході США та експортні перспективи західноєвропейської пшениці. Підтримку ринкам надали й заяви посадовців Євросоюзу про необхідність переговорів з Вашингтоном щодо тарифів.
Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».
Джерело: propozitsiya.com