Три нові серії сівалок BEDNAR для різних технологій

DIRECTO NO

BEDNAR вперше представив власну сівалку одинадцять років тому. З того часу компанія зосередилася на розробці нових сівалок і технологічних рішень для зручного використання таких складних агрегатів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BEDNAR.

У 2024 році BEDNAR розширює свій асортимент моделей сівалок, призначених для посіву по різним технологіям посіву.

DIRECTO NO – сівалка для прямого посіву

Технологія прямого посіву є актуальною технологією в посіві зернових та проміжних культур, особливо в регіонах, де відчувається дефіцит вологи.

У цій категорії техніки BEDNAR представляє сівалку DIRECTO NO. Назва походить від англійського терміну для прямого посіву, «пряма сівалка». Сівалка DIRECTO NO має двокамерний бункер під тиском об’ємом 5 000 л. Також доступний під замовлення ще один додатковий висівний бункер ALFA DRILL, обємом 400 літрів. Загальна кількість трьох бункерів гарантує різні варіанти посіву – посів основної культури з одночасним внесенням добрив, посів до трьох видів насіння або можливість одночасного внесення мікрогранульованих добрив.

MATADOR MO – сівалка для смугового посіву

Сівалка MATADOR MO призначена для одночасного смугового обробітку ґрунту, внесення добрив у профіль ґрунту та висів основної культури. MATADOR MO 6000 – сівалка з робочою шириною 6 м.

Агрегат оснащений двокамерним бункером під тиском загальним об’ємом 5 000 л. Крім того, сівалка може бути оснащена висівним апаратом ALFA DRILL 400 для посіву дрібного насіння або внесення мікрогранульованих добрив.

EFECTA CM – широкозахватна сівалка великої місткості та продуктивності

Серія сівалок EFECTA CM розроблена для максимальної щоденної продуктивності з мінімальними втратами часу, необхідного для завантаження бункерів.

Сівалка EFECTA CM 12000 має великий двокамерний бункер з надлишковим тиском загальним об’ємом 12 000 л. Дві окремі камери розділені у співвідношенні 50:50. Бункер працює в зчіпці з висівною шиною, що має сошники з міжряддям 16,7 см.

Власне програмне забезпечення для управління всіма сівалками

Усі сівалки BEDNAR мають програмне забезпечення BEDNAR EASY CONTROL, яке забезпечує просте, прозоре та інтуїтивно зрозуміле управління окремими елементами сівалки. Сівалка може бути підключена до трактора через технологію ISOBUS або нею можна керувати за допомогою дисплея BEDNAR ISOBUS.

FARM LINK – новий мобільний додаток

Спецалісти BEDNAR розробили додаток для мобільних телефонів, який забезпечує легке та просте калібрування сівалки з мобільного телефону. Мобільний додаток має посібник, який допомагає правильно вибрати висівну котушку залежно від типу насіння/добрив, робочої швидкості та норми висіву. З’єднання сівалки з мобільним телефоном здійснюється через Wi-Fi модуль. Мобільне калібрування спершу буде доступне для сівалок OMEGA, всі інші сівалки BEDNAR будуть поступово приєднуватися до цієї технології

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *