USAID АГРО надасть 41 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна

Програма USAID АГРО співфінансує 11 проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 41 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО».

Фортифікація (вітамінізація) борошна мікронутрієнтами вже давно стала звичною практикою у близько 80 країнах світу.

В умовах ускладненої логістики, низьких цін на зерно  та обмеженого експорту, виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці. 

Участь у конкурсі можуть брати діючі, офіційно зареєстровані в Україні борошномельні підприємства з будь-якої області України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Дедлайни: 

  • до 13 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected]);
  • 14 листопада 2023 р. з 11:00 до 13:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар;
  • не пізніше 18:00, 16 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі;
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 1 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання доступний за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *