В Cygnet Agrocompany закінчили збирати врожай

Компанія Cygnet Agrocompany завершила збирання врожаю. Пшеницю зібрали з урожайністю 8,8 т/га, соняшник – 3,4 т/га, сою – 2,7т/га кукурудзу – 7,7 т/га. Збирання цукрового буряка уже закінчилось і тепер триває його транспортування з полів та підрахунок загальної ваги.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Cygnet Agrocompany.

Врожайністю озимої пшениці в компанії задоволені, однак по кукурудзі та сої очікували кращих результатів.

«В цілому жнива пройшли на досить високому рівні: по темпах, по якості, по технічних можливостях наших комбайнів. Погода практично не вносила корективів, поломок особливих не було, достатньо було автомобілів на кожну культуру, як відвозили збіжжя. Загалом було зібрано понад 156 тисяч тонн зернових (кукурудза, озима пшениця), понад 10 тисяч тонн олійних (соняшник) та понад 8 тисяч тонн зернобобових (соя). Щодо буряка, точна цифра буде відома, коли його весь заберуть з полів та підрахують.

Найкращі показники врожайності отримали по озимій пшениці, а ось на кукурудзу та сою очікували кращі результати. На наступний сезон проаналізуємо все та прикладемо більше зусиль, аби отримати бажаний результат», – розповів Олександр Гапонюк, головний агроном Житомирського відділення.

Для довідки: ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в Житомирській і Вінницькій областях.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *