В Україні буде створено асоціацію «Українська ягода»

29 липня на 10-му форумі «Ягоди 2021 UA. Технології, інвестиції, маркетинг», організованому ТПП України та провідним виробником посадкового матеріалу та селекціонером ягідних культур фірмою «Брусвяна», прийнято рішення створити асоціацію «Українська ягода», пише propozitsiya.com.

До створення асоціації, окрім «Брусвяни», вже долучилося кілька виробників ягідної продукції, в т. ч. великих і середніх фірм. Вони збираються проаналізувати діючі програми державної підтримки ягідництва та обговорити перспективи розробки нових, сформувати разом з Міністерством економіки пропозиції щодо спрощення умов торгівлі ягідною продукцією, звернутися до НБУ з пропозицією змін до методики покриття кредитів для ягідної галузі. 

Нова асоціація ставить перед собою й таку амбітну мету, як розробка механізму просування українських ягід на міжнародних ринках. 

Присутні на форумі експерти та представники державних установ визнали важливість розвитку експорту свіжої ягідної продукції як товару з додатковою вартістю.

Та головною метою, як заявив виконавчий директор нової асоціації Олександр Потьомкін, має стати підтримка вітчизняних виробників, в т. ч. садивного матеріалу, та селекціонерів. 

«Чим більше асоціацій, тим краще держава розумітиме галузь», — додав він.

Адже державні органи намагаються спілкуватися з приводу галузевих проблем саме з асоціаціями, а не просто з представниками певного бізнесу. Тож, як сподіваються організатори, нова асоціація допоможе у вирішенні багатьох питань — від підведення на поле електроенергії та води до вдосконалення законодавства про працю та процедури контролю за його дотриманням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *