В УЗА На базі Transithub напрацювали механізм створення ступінчастих маршрутів

Українська зернова асоціація (УЗА) разом із Центром транспортної логістики (ЦТЛ) відпрацювали механізм створення ступінчастих маршрутів, що передбачає формування відправницьких маршрутів в 54 вагони з кількох елеваторів та залізничних станцій, які об’єднанні в один залізничний полігон. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «УЗА».

Протягом першої роботи он-лайн платформи Transithub, учасникам зернового ринку вже вдалось сформувати перший ступінчастий маршрут. Першопрохідцями, що сформували спільне відправлення стали компанії-члени Української зернової асоціації – «Кернел» та «Almeida Group LLC». Про це під час презентації представників розробника сервісу Transithub, що відбулась в конференц-залі УЗА.

Зокрема, перший ступінчастий маршрут на базі сервісу Transithub відбудеться, у період з 10 по 20 січня 2019 року, на наступних станціях – Кабаннє (498905) – 24 вагонів, Рубіжне (498708) – 30 вагона, Опорна станція – Сватове. Полігон 1, Станція призначення – Чорноморська (403002).

«Сьогодні ми провели чергову зустріч, із представниками ЦТЛ, компаніями-членами УЗА й іншими зерновими і логістичними організаціями, та обговорили важливість вивезення зерна з елеваторів та станцій, що не є маршрутними. Одним із ефективних рішень цього питання є ступінчасті відправлення»- зауважив Президент УЗА Микола Горбачьов.

Він додав, що такі напрацювання вдалось розробити завдяки конструктивному діалогу між зерновим ринком та представниками ЦТЛ і Укрзалізниці.

«Ми на власному досвіді переконались, що проект Transithub дає можливість максимально задіяти лінійні елеватори, які технічно не можуть здійснювати завантаження повноцінних маршрутів. Можливість формування таких полігонних відправок посприяє ефективній роботі сільськогосподарських підприємств та торговельних компаній, що зіткнулися з низкою логістичних проблем», – наголосив керівник компанії-члена УЗА «Almeida Group LLC» Максим Волченко.

Керівник відділу забезпечення рухомим складом «Кернел» Михайло Кравченко додав, що такий досвід – достатньо позитивний в умовах сформованої логістичної ситуації з перевезення зернових.

«Лише перший тестовий тиждень, а вже вдалось успішно сформувати перший ступінчастий маршрут у відповідності з усіма вимогами ЦТЛ. Продовжуємо спільно вирішувати логістичну проблему в Україні та запрошуємо всіх учасників зернового ринку долучатись до онлайн платформи Transithub», – додав Михайло Кравченко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *