ВАР продовжує допомагати аграріям фіксувати збитки від російської агресії

Нещодавно Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) розробили та презентували «Методику визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

Також у липні поточного року було запущено безкоштовну консультаційну гарячу лінію для постраждалих фермерів. На сьогодні вже більше 90 агропідприємств звернулися із запитами.

У агровиробників «горять» поля, знищується та викрадається техніка, часто вони не можуть потрапити на свої підприємства.

По кожному зверненню консультанти гарячої лінії надають рекомендації, надсилають алгоритм дій та розроблені методичні рекомендації.

«На сьогодні ще немає чітких відповідей, коли і як будуть відбуватися відшкодування постраждалим підприємствам, але ми впевнені, що вони будуть. Саме тому, зараз наше основне завдання – допомогти підприємствам зібрати всю необхідну доказову базу, щоб в майбутньому вони могли претендувати на таку компенсацію», — коментує радник ВАР Дмитро Кохан.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *