Від проєкту Grain from Ukraine найбільше виграють малі й середні сільгоспвиробники, — Дмитро Соломчук

В українській ініціативі Grain from Ukraine є дві найважливіші складові: по-перше, будуть укладені прямі контракти з малими та середніми сільгоспвиробниками, а по-друге — у межах цієї ініціативи вдалося об’єднати десятки держав світу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

«Завдяки прямим контрактам малі й середні сільгоспвиробники отримають більше грошей за свою продукцію. Тобто фермери задоволені, що зможуть напряму реалізовувати зерно і кошти підуть у наше село. Крім того, Президент цією ініціативою зміг об’єднати десятки світових лідерів, адже питання постачання продовольства зараз є болючою проблемою. Ще з початку пандемії COVID-19 багато країн обмежили поставки своєї продукції. Враховуючи засухи останніх років, виник дефіцит, який у світі зростає щороку на 3-5%. Замінити його немає чим узагалі», — заявив народний депутат, член Комітету ВР із питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Він поінформував, що вже зараз Аргентина та Бразилія реалізували свою кукурудзу, і світовий тваринницький комплекс її використав. Саме тому в Україні почала рости ціна на кукурудзу.

«У нашій державі є частково проблеми з логістикою, але вони вирішуються. Тож Grain from Ukraine — це дуже важлива ініціатива. А завдяки дії зернового коридору ми зможемо оперативно доправити сільгосппродукцію в пункти призначення», — сказав парламентарій.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *