Вінниччина активно розвиває садівництво на грантові кошти

Аграрії Вінниччини – одні з найактивніших користувачів державних та грантових програм підтримки, зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час наради-семінару, присвяченій старту жнив на Вінниччині, який провела місцева обласна військова адміністрація.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

«Попри всі складнощі, які принесла широкомасштабна війна, аграрії Вінниччини продовжують працювати: сіяти, збирати урожай, тим самим забезпечуючи внутрішню і міжнародну продовольчу безпеку. Ми це відчуваємо, весь світ це відчуває», – зазначив заступник Міністра.

За його словами, з початку року 938 аграрних підприємств регіону залучили понад 4 млрд грн кредитних коштів, з яких 796 господарств отримали понад 2,5 млрд грн за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Це другий після Київської області показник в Україні.

Тарас Висоцький наголосив, що продовжують працювати грантові програми на закладання нових садів і теплиць. Кліматичні умови та історичний досвід Вінниччини вказують на те, що регіон має всі передумови для того, щоб займатися садівництвом.

«Також обговорюємо з партнерами інші програми в частині тваринництва і елеваторного обладнання. Сподіваюся, що літом вони будуть фіналізовані, і тоді ми зможемо їх анонсувати», – підкреслив перший заступник Міністра.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *