Виробники вирішили продавати моркву: ціни відразу впали

Цього тижня пропозиція моркви на українському ринку значно зросла, але продажі залишалися на низькому рівні. Як наслідок, ціни на цю продукцію почали стрімко падати. За словами ключових гравців ринку, таке різке падіння було пов’язане зі значним збільшенням пропозиції моркви та рішенням багатьох виробників почати продаж цього продукту в сховищах. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Наразі більшість українських фермерів знизили відпускну ціну на моркву і готові відвантажувати її по 8-12 грн. за кг, що в середньому на 23% дешевше, ніж тижнем раніше.

Основною причиною падіння відпускних цін на моркву є збільшення пропозиції коренеплодів на ринку. За словами виробників, якість моркви на складах почала погіршуватися, і багато фермерів відчувають проблеми з подальшим зберіганням цієї продукції, тому вони вирішили почати продавати її до настання холодів.

У результаті морква в українських господарствах продається в середньому на 43% дешевше, ніж наприкінці грудня 2022 року. Водночас експерти ринку не виключають можливості зміни ринкової ситуації в морквяному секторі на початку другої половини сезону. На їхню думку, якщо якість запасів стрімко погіршуватиметься, то пропозиція коренеплодів на ринку може значно скоротитися найближчими місяцями. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *