ВОЛИЦЯ-АГРО побудує елеватор в індустріальному парку Біла Церква

Компанія «ВОЛИЦЯ-АГРО» побудує на території індустріального парку сучасний логістичний комплекс зі зберігання та переробки зернових. Орієнтовна сума інвестицій в його будівництво – $12 млн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

«ВОЛИЦЯ-АГРО» придбало земельну ділянку площею 4 га на території індустріального парку «Біла Церква», що входить до складу інвестиційної групи UFuture. Вже в цьому році «ВОЛИЦЯ-АГРО» планує почати тут будівництво сучасного логістичного комплексу по зберіганню та переробці зернових, в який збирається вкласти $12 млн. Для його обслуговування буде створено близько 100 нових робочих місць.

Компанія планує запустити в експлуатацію першу чергу комплексу в 2020 році. Вона включатиме елеватор загальною потужністю 40 тис. т одноразового зберігання зерна з добовою продуктивністю прийому на рівні 3 тис. т. Елеватор буде оснащений сучасною лабораторією, зерносушарками, силосами для вологого та сухого зерна. Комплекс зможе приймати і відвантажувати зернові як автомобільним, так і залізничним транспортом.

За нашими даними, проектуванням об’єкта буде займатися проектно-інжинірингова компанія «Інтерпроект GmbН».

Планується, що продукцію компанії «ВОЛИЦЯ-АГРО» будуть відправляти на експорт.

«Ми зробили ставку на вигідне розташування, зручну логістику та кваліфіковану робочу силу, які є основними перевагами індустріального парку «Біла Церква». Наявність аеродрому, двох залізничних станцій та міжнародної автомагістралі, які забезпечують доступ до основних ринків країни і зарубіжжя», – прокоментував своє рішення директор «ВОЛИЦЯ-АГРО» Володимир Покровський.

«ВОЛИЦЯ-АГРО» – друга компанія, яка зайшла на територію індустріального парку. Через місяць тут запустять нещодавно побудований завод Plank Electrotechnic, який першим в Україні вироблятиме сучасні електровстановлювані системи. Зараз керівництво індустріального парку здійснює виділення земельної ділянки під будівництво третього заводу і веде переговори з декількома потенційними резидентами.

Для довідки:

Індустріальний парк «Біла Церква» – великий інвестиційний проект, метою якого є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні послуги та зосередитися на розвитку свого бізнесу. Парк пропонує землі промислового призначення з усією інженерною інфраструктурою для оренди або купівлі, рішення під ключ і можливість спільних інвестицій в промислові проекти. Знання місцевої специфіки і великий досвід в девелопменті нерухомості дозволяє команді парку надати клієнту додаткові послуги для організації ефективного виробництва.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *