У жовтні в Україні посилився експортний попит на ячмінь

Станом на 23 жовтня Україна експортувала 41 тис. тонн ячменю. Аналітики свідчать про певне пожвавлення експортного попиту на зернову, що пов’язано з покращенням роботи одеських портів. Проте основний попит фокусується на внутрішньому ринку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на uacouncil.

«Експортний попит на ячмінь активізувався. В Одесі фіксується попит на ячмінь з сертифікацією для поставок до Китаю за ціною близько $118-120 за тонну. Такі ціни озвучуються з поставкою до Одеси до 10 листопада. На листопад продано вже 50 тис. тонн ячменю з поставкою до Китаю. Тому можна очікувати подальшого руху зернової через одеські порти. Великого зростання цін не буде, але позначки можуть піднятися на $5 за тонну», – вважають в аналітичному департаменті кооперативу «ПУСК».

За словами аналітиків, дунайські порти не торгують наразі ячменем. Хоча індикативна ціна становить $125-130 за тонну, але реального руху нема.

Вища ліквідність фіксується  на західних кордонах (ЧОП) – $135-140 за тонну на умовах DAP, але попит по цьому напрямку  є невеликим.

«Основний попит фокусується на внутрішньому ринку, головними покупцями ячменю стають переробні заводи. Наразі закупівельні ціни знаходяться на рівні 4500-4800 грн/т, у найближчі тижні суттєвих змін не очікується», – додають у «ПУСК».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *