Главная / АГРОНОВИНИ / У липні 1.3 тис. фермерських господарств України отримають 63 млн грн держкомпенсації

У липні 1.3 тис. фермерських господарств України отримають 63 млн грн держкомпенсації

У липні 1 307 фермерським господарствам України планується виплата компенсації за напрямом «здешевлення кредитів» на суму 62,9 млн грн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

Компенсація готується за такими напрямами: часткова компенсація техніки та обладнання — 46,1 млн грн, 864 отримувачі; субсидія на 1 га новоствореним ФГ — 2,4 млн грн, 41 отримувач; субсидія на 1 га для ФГ, крім новостворених — 10,5 млн грн, 345 отримувачів, здешевлення кредитів — 3,7 млн грн, 41 отримувач; компенсація дорадчих послуг — 142 тис. грн, 16 отримувачів.

Також за попередніми реєстрами, які надходять від уповноважених банків та Укрдержфонду, за червень 1 337 фермерським господарствам планується виплата коштів на суму 45 млн грн. Найбільше заявок на отримання державної підтримки надійшло з Волинської області — 250, з яких 28 — від молодих фермерів до 35 років. Найменша кількість заявок надійшла від Дніпропетровської (4), Чернігівської (5) та Київської (12) областей, представникам яких на зустрічі було доручено посилити інформування фермерів щодо держпідтримки.

Щодо бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Укрдержфонд, то рішенням комісії з питань надання фінансової підтримки затверджено заявки 136 фермерських господарств, яким буде перераховано 46,7 млн грн компенсації. Наступні засідання комісії плануються з 24 липня поточного року.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey