У Миколаєві KMZ Industries будує елеватор потужністю зберігання 55,9 тис. тонн

У Миколаєві KMZ Industries будує елеватор «Агромастер». Загалом на об’єкті працюватиме 21 силос заводу загальною потужністю зберігання 55,9 тис. тонн. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на kmzindustries. 

Зазначається, що співробітництво із «Агромастер» KMZ Industries розпочала у березні 2021 року.

Тоді між компаніями було укладено договір на поставку: 

  • 6 силосів на плоскому дні на 5,1 тис. тонн кожен;
  • 4 конусних силосів по 502 тонни кожен;
  • 2 конусних силосів потужністю зберігання 193 тонни кожен. 

«KMZ Industries обрали як надійного постачальника з досвідом, обладнання якого перевірене роками в роботі на багатьох зерносховищах, а ще — через вдале співвідношення «ціна-якість». Спочатку ми виграли тендер на силоси першої черги будівництва, і вже після відвантаження готової продукції за цим замовленням клієнт вирішив рухатися з нами далі — тож уклав угоду на поставку силосів і для другої черги», — розповідає Руслан Демчук, регіональний представник KMZ Industries.

Угода про поставку другої черги була підписана у червні. До перших 12 силосів додались ще 4 на плоскому дні загальною ємністю 20,4 тис. тонн та 5 конусних силосів діаметром 7,3 м.

За договором по першій черзі будівництва на об’єкт уже поставлено 8 силосів, 2 із яких наразі вже змонтовано. Зведення силосів відбувається під контролем шефмонтажника заводу. 

«Остання поставка обладнання за першим контрактом відбудеться цього місяця, а обладнання по другій черзі доставимо замовникові восени. Завершення будівництва і введення підприємства в експлуатацію планують на літо наступного року: тож елеватор встигне прийняти перше зерно нового врожаю», — резюмував Демчук.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *