Главная / АГРОНОВИНИ / У Північній Америці медоварні з’являються як гриби після дощу

У Північній Америці медоварні з’являються як гриби після дощу

Питний мед традиційно вважається слов’янським напоєм. Однак зараз медоваріння швидко розвивається в Північній Америці. Так, лише в Канаді на сьогодні нараховується 45 медоварень, 40% з яких (18) знаходиться в провінції Квебек. А в США їх уже в 2017 р. було 520, тоді як у 2016-му — 280, а в 2001-му — лише 30. З 2013 року в США регулярно виходить власний журнал для медоварів American Mead Maker. Про це пише propozitsiya.com.

Таким чином, медоваріння зараз — найбільш динамічно зростаючий сегмент ринку алкогольних напоїв Північної Америки. Особливо молодь все більше віддає перевагу медовим винам.

Розвивається медоваріння і в Європі. Так, у Білорусі працює 4 медоварних підприємства, у Польщі — 14, у Словаччині — 16, Чехії — 27, Франції — 38. А 2 роки тому заснована Европейська асоціація медоварів, котра в Познані проводитиме цьогоріч вже 2-гу конференцію.

Тим часом, Україна продовжує імпортувати вина та виноматеріалів на $100 млн і більше щороку. Так, за 1 півріччя цього року Україна імпортувала вина та виноматеріалів на суму $53,7 млн (переважно з Італії, Грузії, Франції), що фактично більше ніж вартість меду експортованого з України ($46 млн за перше півріччя 2019 р.).

Мирон Пундор

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У Києві правоохоронці затримали організатора схеми розкрадання майна одного з підприємств Держрезерву

Поліція затримала радника директора одного з підприємств Державного агентства резерву на отриманні мільйона гривень хабаря. ...

David Montgomery Womens Jersey