У Польщі вироблятимуть машини для розмінування України

Польська компанія Pronar, яка є великим виробником сільськогосподарської та комунальної техніки, проводить патентування спеціальної машини для розмінування полів і будівельних майданчиків, плануючи почати її масовий випуск для потреб України у 2024 році, повідомив директор із торгівлі та маркетингу Pronar Радослав Білецький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на open4business.

«Колектив зі 150 інженерів дуже тісно співпрацює з партнерами в Україні, щоб подолати існуючі виклики… – заміновані сільськогосподарські поля,… щоб сільськогосподарська техніка мала спеціальні інтегровані системи, які могли б вирішувати ці завдання», – сказав він на форумі «Україна-Польща. Сектор машин і обладнання» в польському Сем’ятичі.

Білецький відмовився назвати точніші характеристики машини до завершення процедури патентування, зазначивши, що цей транспортний засіб буде автоматизовано, керувати ним можна буде дистанційно, його можна буде застосовувати на полях, майданчиках для будівництва та інших відкритих ділянках.

За словами директора з торгівлі та маркетингу, це чергова продуктова лінійка, яку Pronar спроектував спеціально для використання в Україні.

Раніше Міністерство економіки України вказувало, що в країні є 30 машин для розмінування, з яких постійно працюють 25.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *