Україна отримає інвестицій більше, ніж будь-яка інша країна, — USUBC

Україна у найближчі 20 років буде одним із найбільших одержувачів інвестицій у розвиток інфраструктури, енергетики та сільського господарства у світі. Такий прогноз висловив під час конференції «Український експорт – як отримати вихід до моря?» фінансовий директор Американсько-української бізнес ради USUBC (U.S.-Ukraine Business Council) Ерік Луманн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на railinsider.

«Україна на найближчі 20 років буде одним із найбільших реципієнтів інвестицій та співпраці не лише з американськими, а й з європейськими та глобальними партнерами, – вважає він. – Я сподіваюся, що американські компанії будуть активно інвестувати в інфраструктуру, енергетику, сільське господарство, звісно, що особливо і в залізничний транспорт».

За його словами, наразі «щотижня відбуваються конференції щодо того, як перебудовувати Україну після війни».

«Є різні фонди, компанії, групи, які створюють платформи для обговорення майбутнього України. Вони чекають на посилення інвестицій в Україну і сподіваються на допомогу американського уряду та міжнародних фінансових організацій. Американська держава готується до інвестиційної підтримки України. Вже сьогодні є можливість отримати таку допомогу через агентства», – повідомив Ерік Луманн.

Він повідомив, що це, зокрема фінансові корпорації DFC та MIGA, що надають страхування від політичних та воєнних ризиків, а також IFC, EBRD (ЄБРР). Крім того, він сподівається на більш активну участь Експортно-імпортного банку США (US Exim Bank).

Наразі до Американсько-української бізнес ради входять понад 200 членів, включаючи найбільших інвесторів в економіку України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *