Україна вдруге долучиться до святкування Органічного дня ЄС

З нагоди святкування Органічного дня ЄС 25 вересня 2023 року відбудеться Конференція «Органічний день в Україні». Захід організовано Міністерством агрополітики України та Громадською спілкою «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D) та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

У рамках Конференції учасники дізнаються про поточний стан розвитку органічного сектору України, ознайомляться з аналітикою органічного ринку від провідних експертів, матимуть нагоду долучитися до дискусійної панелі за участі органічних виробників та провідних торговельних мереж, присвяченій просуванню органічних продуктів на внутрішньому ринку України.

Також у рамках Конференції заплановано відзначення українських органічних операторів, які першими були сертифіковані за національним законодавством в органічній сфері.

Конференція «Органічний день в Україні» проходитиме в гібридному форматі, завдяки чому учасники зможуть відвідати подію або особисто в Києві, або долучитися онлайн (Zoom).

Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик, 25, First Conference Hall.

Час: 10:00 – 14:00 (за Києвом).

Реєстрація на захід та програма Конференції за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *