Українська компанія постачатиме яблука преміум-класу до Узбекистану

Компанія «Сади Дніпра», відома в країнах Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Євросоюзу завдяки експорту свіжого яблука преміальної якості під торговою маркою UApple, першою з українських компаній розробила спеціальну пропозицію для Узбекистану.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

«Не дивлячись на те, що цього року у нас немає жодних проблем зі збутом яблука завдяки високому попиту на нашу продукцію в ОАЕ, Сінгапурі та Малайзії, ми побачили дедалі більший інтерес до українського яблука з боку Узбекистану. Вивчивши цей ринок, ми виявили, що більшість постачальників з України, Молдови та Польщі пропонують для цього ринку яблуко порівняно невисокої якості, що не продається в ЄС чи інші країни. Ми ж вирішили відібрати спеціально для Узбекистану тільки велике яблуко найкращих міжнародно визнаних сортів, яке ідеально відсортоване за кольором і запаковане відповідно до найсуворіших вимог роздрібних мереж за справедливою ціною», – говорить Олександр Пахно, директор компанії «Сади Дніпра».

Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що дане яблуко ідеально підійде як для роздрібних мереж, так і для оптової торгівлі, оскільки всі процеси вирощування, доопрацювання та зберігання яблука в компанії контролюються за допомогою новітніх технологічних досягнень і під контролем найкращих світових фахівців у цих сферах. Відповідно, з таким яблуком не буде проблем ні під час транспортування, ні під час його реалізації. Доказом тому слугує те, що яблуко від «Садів Дніпра» вже кілька років успішно постачається та відмінно продається в такі віддалені від України країни, як Сінгапур, Малайзія, ОАЕ, Саудівська Аравія і навіть Мальдіви та країни Субсахарської Африки.

«Ми вирощуємо тільки найкращі сорти, що користуються найвищим міжнародним попитом, як-от: Royal Gala, Golden Delicious, Red Delicious, Granny Smith, Pinova та Fuji. Завдяки ідеальному для яблука клімату Дніпропетровської області України, з великою кількістю сонячних днів влітку, високою тривалістю дня з травня до серпня, майже повною відсутністю опадів, високим вмістом гумусу в ґрунті та прохолодними ночами, наші яблука завжди мають преміальне забарвлення та відмінні смакові якості. Крім того, завдяки холодним зимам і сухому клімату, потреба в обробках від шкідників і хвороб у нас значно нижча, ніж, наприклад, у Польщі. А завдяки використанню метеостанцій та цифровим технологіям контролю шкідників і хвороб, ми забезпечуємо максимальну чистоту нашого яблука, яка відповідає вимогам найсуворіших світових покупців», – каже Олександр Пахно.

«Сади Дніпра» також стали першою в Україні компанією, яка підписала договір про довгострокову співпрацю з провідним науково-дослідним інститутом Європи Wageningen University & Research з Нідерландів.

«Для кожного з наших сортів яблука експерти Wageningen визначають оптимальні умови зберігання, на підставі безлічі параметрів, зокрема й кліматичних умов вирощування цього сорту яблука. Це дає нам змогу зберігати якість продукції на найвищому рівні навіть до 12 місяців, а наше яблуко після того, як ми відкриваємо холодильники, має такий самий свіжий вигляд, як і після збирання», – азначає керівник підприємства.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *