Український виробник готовий забезпечити аграріїв рукавами для зберігання зерна

Але натомість держава вирішила скасувати мито на їх ввезення та підтримати зарубіжні підприємства.

Український виробник полімерної продукції ТОВ «Планета Пластик» звернувся до уряду з проханням знайти компроміс, який би збалансував плани держави по зменшенню митного навантаження на імпорт зернових рукавів та інтереси вітчизняних виробників.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку «Офіс Планета Пластик».

До початку російської агресії ТОВ «Планета Пластик» забезпечувало аграріїв з України та світу тепличними плівками різних характеристик, силосними плівками, агрострейчем та зерновими рукавами Harwell.

Війська рф у березні 2022 р. практично повністю знищили завод товариства. Були зруйновані і спалені складські приміщення, заповнені сировиною та готовою продукцією, що булі підготовлені до старту сільськогосподарського сезону 2022 р.

Незважаючи на втрати, ТОВ «Планета Пластик» змогло відновити виробництво, та 14 липня відправити покупцю першу партію зернових рукавів  Harwell, виготовлених на відновленій буквально з попелу виробничій лінії.

Але напередодні до Верховної Ради України внесли Проект Закону №7548 від 11.07.2022р. «Про внесення зміни до розділу XXІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що використовуються для забезпечення зберігання зернових та/або олійних культур».

В умовах відсутності будь-яких податкових пільг для українського виробника зернових рукавів, знижуючи митне навантаження на імпорт продукції, метою чого є залучення наявності додаткових рукавів з-за кордону, наша держава може втратити виробництво щонайменше 50 000 рукавів на рік всередині країни (зберігання близько 10 млн. тонн зернових).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *