Главная / АГРОНОВИНИ / «Укрзалізниця» планує запустити послугу зернотрейдингу в пілотному режимі в 2019 році

«Укрзалізниця» планує запустити послугу зернотрейдингу в пілотному режимі в 2019 році

«Укрзалізниця» має намір в пілотному режимі почати надавати послуги з трейдингу та експедування зернових вантажів вже в 2019 році. Про це заявив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

«На сьогоднішній день поки ми збираємо інформацію та рахуємо ефективність цього процесу. А також знаходимося на етапі підготовки документів для розгляду правлінням та наглядовою радою. І, чесно сказати, в разі підтримки в промисловому масштабі, я б розглядав цей проект вже на наступний сезон, оскільки він вимагає певного роду організаційних та операційних зусиль. Але в цьому році ми постараємося реалізувати пілотний проект», — зазначив він.

Як пояснив Рязанцев, цей проект необхідний для збільшення валютної виручки.

«Це те, чого сьогодні дуже сильно не вистачає для залучення іноземних запозичень під інвестиції в інфраструктуру. Ринок зерна сьогодні найбільш зрозумілий і доступний. Але це не означає, що ми не будемо дивитися в якусь іншу сторону… Ми завжди говорили, ми хотіли експортний тариф отримувати в іноземній валюті. Деякий час ми цю ідею проштовхували, і вона залишилася нереалізованою… Але, тим не менш, ми продовжуємо йти цим шляхом», — підкреслив він.

За його словами, на сьогодні дохід від так званої додаткової діяльності становить 10-12% від загального обсягу виручки.

Рязанцев також висловив думку, що така діяльність «Укрзалізниці» не стане приводом для розгляду Антимонопольного комітету через конфлікт інтересів.

«Чиї вагони їздять краще на сьогоднішній день — УЗ або приватні? Відповідь дуже проста та прозора: приватні вагони їздять краще, швидше та якісніше. У нас цей конфлікт інтересів кожен день, коли стоїть парк приватних вагонів і стоїть парк наших вагонів. І, якщо б ми користувалися своїми якимись можливостями, то наш би парк обертався в два рази краще, ніж парк приватних власників, так?! Але такого ж не відбувається. Тобто тільки в разі, якщо ми будемо якимось чином зловживати своїми можливостями, може прийти АМКУ», — додав він.

До інформації: компанія «Нібулон» вирішила розвивати парк власних вагонів-зерновозів і вже отримала першу партію таких.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Держгеокадастр провів установчі збори з формування Громадської ради

На виконання розділу «Організаційна реформа» стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації» з метою налагодження ефективної ...

David Montgomery Womens Jersey