Главная / АГРОНОВИНИ / Укрзалізниця пропонує приватним операторам будувати та ремонтувати вантажні вагони на заводах компанії, — Андрій Рязанцев

Укрзалізниця пропонує приватним операторам будувати та ремонтувати вантажні вагони на заводах компанії, — Андрій Рязанцев

АТ «Укрзалізниця» запропонувало бізнесу послуги з будівництва та ремонту вантажних вагонів на зустрічі з найбільшими власниками приватних парків вагонів. Наразі заводи компанії можуть будувати різні види піввагонів, фітингові платформи та незабаром для замовлення будуть доступні зерновози. Також Укрзалізниця може проводити ремонти будь-якої складності. Про це розповів під час зустрічі з представниками компаній приватних залізничних операторів директор з розвитку бізнесу Укрзалізниці Андрій Рязанцев. Про це пише propozitsiya.com.

«Лібералізація ринку залізничних перевезень, яку спостерігаємо, призвела до збільшення кількості парку приватних вантажних вагонів. Так, лише за 2017-2019 роки робочий парк вагонів приватних власників зріс з 55,5 до 78,3 тисяч або на 41%. При цьому робочий парк УЗ зменшився з 61,5 до 57,7 тисяч одиниць рухомого складу або на 6%. Тому Укрзалізниця починає переорієнтовуватися на обслуговування приватних операторів. Ми пропонуємо використовувати наші підприємства для ремонту та обслуговування вагонів. Готові їх обслуговувати поточними та плановими ремонтами, адже маємо великий потенціал та досвід. Загалом цьогоріч Укрзалізниця має намір збільшити частку зовнішніх замовлень із 40 до 46% від загальних обсягів ремонтів у порівнянні з 2018 роком. Слід зазначити, що якість парку приватних власників значно знизилась. За оперативними даними кількість ремонтів з відчепленням у 2018 році становила 115 тис. ремонтів, а вже за перше півріччя 2019 року цей показник становив 120,3 тис. ремонтів. Кожен ремонт з відчепленням затримує подальший рух потяга від 7 до 25 годин. Звідси маємо і сповільнення руху, і зниження показників обігу тощо. Регулярний та якісний догляд і ремонт вагонів приватного парку — запорука стабільності бізнесу вантажовідправників та Укрзалізниці», — повідомив Андрій Рязанцев.

Зважаючи на потребу вітчизняної економіки в оновленні парку вантажних вагонів, Укрзалізниця готова виробляти вантажні вагони не лише для себе, а й для ринку приватних операторів. За останні два роки заводи Укрзалізниці виробили близько 5 тис. вагонів або 30% усіх нових вагонів в Україні.

«Ми готові виробляти нові вагони як із власних матеріалів, так і з матеріалів замовника, якщо таке бажання буде у клієнта. Також пропонуємо фінансовим компаніям та банкам розробити кредитні та лізингові продукти для придбання вироблених вагонів», — зазначив Андрій Рязанцев.

Під час зустрічі кожен з трьох вагоноремонтних заводів Укрзалізниці презентував клієнтам свої можливості. Представники Укрзалізниці запевнили партнерів у застосуванні на цьому напрямку бізнесу компанії максимальної клієнтоорієнтованості та гнучкості в ціноутворенні. Компанією створений загальний каталог усієї продукції, робіт, послуг, що може вироблятися цими заводами, починаючи від запчастин та закінчуючи новими вагонами.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала й прибутковість її вирощування. До ...

David Montgomery Womens Jersey