Укрзалізниця випереджає європейських колег за рівнем автоматизації залізничних перевезень агропродукції

Ефективність автоматизації залізничних перевезень агропродукції в Україні набагато вища, ніж у європейських партнерів, зазначив начальник відділу маркетингу компанії «Арт Порт» Олександр Тодуров.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Зіткнувшись із реальною роботою та рівнем цифровізації європейських перевізників, багато українських компаній зрозуміли, наскільки Укрзалізниця працює краще й ефективніше за них у питаннях автоматизації. Наші підприємства можуть в електронному вигляді обмінюватися інформацією із залізницею, робити заявки на перевезення тощо. Тоді як забюрократизованість, відсутність єдиної інформаційної системи та неузгодженість форматів обміну інформацією власників колій, локомотивів і вагонного парку європейських компаній істотно ускладнює роботу», – пояснив фахівець.

Наприклад, за його словами, для спільної роботи з іноземними партнерами українським розробникам довелося доопрацьовувати модулі з підготовки необхідних документів для іноземної, зокрема румунської, сторони, з урахуванням їхніх вимог, а також локалізувати необхідні підсистеми румунською мовою.

«Разом з тим на сьогодні ще залишилися деякі проблемні питання. Зокрема, в організації ритмічної роботи з перевалки зернових важливим є завчасне отримання інформації про вантаж і узгодженість щодо підходу поїздів по обидва боки кордону для планування вагонів під перевантаження і виконання акцептів у румунських портах. Усі учасники перевезень сподіваються, що ці питання будуть вирішені надалі з урахуванням інтересів румунської та української залізниць», – резюмував О. Тодуров.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *