Главная / АГРОНОВИНИ / «УРАГАН» півдня України буде 19 липня!!!

«УРАГАН» півдня України буде 19 липня!!!

Наймасштабніша подія півдня України в період міжнародного форуму AGROPORT  SOUTH  KHERSON 2019 (18-20.07.2019), яку вже традиційно, другий рік поспіль, організує галузева Українська горіхова асоціація, відбудеться 19 липня в міжнародному аеропорту «ХЕРСОН» міста Херсон — ПРОВІДНА  ГОРІХОВА КОНФЕРЕНЦІЯ  ПІВДНЯ УКРАЇНИ з тематикою:

«ПРАКТИКА створення та обслуговування рентабельних горіхових садів.

ГОРІХ, ФУНДУК чи МИГДАЛЬ – куди дме вітер?».

Програма буде вкрай насиченою. Це буде насправді — УРАГАН ОСТАННІХ ГОРІХОВИХ НОВАЦІЙ, яких зібрано РАЗОМ !!!

Програма провідної горіхової конференції півдня України вже ГОТОВА!

Буде спекотно від нетворкінга, південного клімату, що теж змінюється. А кому вже сьогодні спекотно від обіцянок передвиборчих — можна просто поринути у найперспективніший аграрний напрямок  — ГОРІХОВУ ГАЛУЗЬ.

А щоб розібратися в цьому найбільш досконаліше — ми спробуємо Вам  дати порівняння рентабельності та перспективності трьох основних «КИТІВ» горіхівництва — ГОРІХА, ФУНДУКА чи МИГДАЛЯ для Півдня України.

Це ЕДИНА КОМУНІКАЦІЙНА ПЛАТФОРМА, де разом будуть розглядатися новітні підходи створення інтенсивних садів, передові технології та агроприйоми, програми збільшення рентабельності та окупності вкладень, практичні питання щодо посадки саду грецького горіха, фундука  та мигдалю в комплексі – від ґрунтових вишукування, проектування до посадки та догляду за садом,  алгоритм створення інтенсивного  горіхового саду, системний підхід до переробки, реалізації, експорту горіхової продукції.

Якщо Ви бажаєте зміцнити власний горіховий бізнес, або тільки плануєте посадити власний горіховий садочок — в будь-якому випадку Ви повинні прийняти участь у провідній горіховій конференції півдня України.

19 липня 2019 року

Умови Вашої участі та Програма конференції – на сайті https://www.gardens-nuts.com.ua

Довідки по тел. 0675230985, 0505866462

Відкладіть всі справи – ми чекаємо Вас в Херсоні!

Пропозиція є Генеральним інформаційним партнером даного заходу

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Комплексне протруювання для надійного захисту озимих зернових

Порушення науково-обґрунтованої сівозміни, неналежне застосування систем захисту і підживлення та інтенсифікація вирощування зернових колосових негативно ...