Закони про захист рослин буде приведено відповідно до європейського законодавства

На засіданні підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС) було представлено проєкт Закону України «Про державне регулювання сфери захисту рослин» (реєстр. №8340). Цей законопроект було розроблено відповідно до виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

Народним депутатам України – членам підкомітету було презентовано основні положення законопроекту, яким пропонується системний та комплексний перегляд та створення в Україні однакового із Європейським Союзом режиму державного регулювання у сферах захисту рослин, обігу і застосування засобів захисту рослин, а також здійснення державного контролю та інших офіційних заходів у зазначених сферах за рахунок імплементації у законодавство України актів права Європейського Союзу.

Законопроект імплементує вимоги 17 актів права Європейського Союзу та спрямований на реалізацію Глави IV (Санітарні та фітосанітарні заходи) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію з ЄС.

Проект передбачає консолідацію законів України «Про захист рослин», «Про карантин рослин» та «Про пестициди і агрохімікати» (в частині вимог до обігу та застосування засобів захисту рослин) в один документ, що враховує ключові положення законодавства ЄС у сфері здоров’я рослин та сталого поводження із ЗЗР.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *