Самостійно збирати персики та абрикоси можуть відвідувачі фермерського господарства в селі Часлівці Ужгородського району, розповів головний спеціаліст Микола Петрунь.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на suspilne.media.
За його словами, так люди бачать, в яких умовах вирощені плоди. Також можуть самостійно обрати ті абрикоси чи персики, що їм більше подобаються.
Ящик персиків зібрав Василь Бабинець. Він разом з Тетяною Данчканич приїхав на фермерське господарство після того, як вони дізналися у Фейсбуці про можливість самому назбирати плоди.
«Зібрали, зірвали з дерева. Все свіже таке та смачне. Ну і наїлися трішки. У місті є дуже багато фруктів, але воно здебільшого не смачні, якщо чесно. Нема тут такої, як ми звикли говорити, «хімії». Все натуральне та природне», — каже Василь Бабинець.
«Тут дуже атмосферно. Ти приходиш неначе у свій сад. Ти бачиш ці дерева доглянуті, бачиш, яку працю людина сюди вкладала. Ми теж маємо вдома сад, але такі дерева виростити та щоб вони були в такому гарному стані — це велика праця. Смак цих плодів дуже хороший, такі солодкі, як домашні. Воно якось так зворушливо: ти прийшов, власноруч назбирав собі і потім куштуєш це», — розповіла Тетяна Данчканич.
«Фермерське господарство працює шостий рік, — каже головний спеціаліст Микола Петрунь. — На п’яти гектарах вирощують персикові, абрикосові, сливові дерева та черешні. Запрошувати сюди людей для збору врожаю цього року вирішили вперше».
«На ринках і в супермаркетах нашого міста ми побачили, що там здебільшого неспілі фрукти. І ми започаткували, щоб кожен з наших споживачів приїхав до нас в сад. З Ужгородщини, Мукачева, Свалявщини приїжджають сім’ями, з діточками. Одним потрібно для варення, комусь для консервування, комусь просто поїсти. Якраз у нас зараз завершується пізній абрикос і переходимо на пізній персик. Я даю покуштувати також, без питань», — розповів головний спеціаліст фермерського господарства.
Джерело: propozitsiya.com