Збитки аграріїв Миколаївщини від руйнування Каховської ГЕС оцінюють в 20 млн грн

На Миколаївщині внаслідок підриву Каховської ГЕС були підтоплені 1 050 сільськогосподарських угідь. За попередніми даними, станом на 23 червня 2023 року комерційні збитки аграріїв за неотриманий та нереалізований врожай склали 20 мільйонів гривень, розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Піскун.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

За її словами, підтоплення також дісталося до городів та присадибних ділянок.

«Крім цього є підтоплення городів, департамент звернувся до Міністерства аграрної політики, щоб допомогти домогосподарства. Ви розумієте, змивало дома і біля кожного будиночка є присадибна ділянка. Ось таких домогосподарств за підсумками 664, і загальна площа усіх цих присадибних ділянок – у межах 114 гектарів», – розповіла Олена Піскун.

Уряд розв’язує питання щодо допомоги аграріям, додає директорка департаменту агропромислового розвитку.

«Люди втратили все, втратили врожай. Станом на 23 червня я знаю, що Міністерством аграрної політики формується така постанова Кабінету міністрів, готується порядок, який саме для цих домогосподарств повинен передбачити – якщо воно всі пройде погодження, ми обов’язково потім розповімо про це, буде воно чи ні. Є така пропозиція надати якусь допомогу кожному, на кожну сотку втраченого, реально втраченого на присадибній ділянці врожаю», – розповіла Олена Піскун.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *